Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vény nélkül kapható altató?

Vény nélkül kapható altató?

Figyelt kérdés
És ha nem, akkor be lehet kamuzni az orvosnak a kialvatlanságot?
2011. aug. 21. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze:))
2011. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a patikában!


Ha altatóra van szükséged, akkor az nem két hétre szól és mindig van mögötte olyan ok, amelyet az altató csak elfed, de nem old meg. Persze, hazudozhatsz a dokinak, ha akarsz, de minek?

2011. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elárulom, hogy nem akarok sem öngyilkos lenni, se nem benyugtatózni magam vele és aztán rászokni...

egy könyvhöz lenne szükségem a dolog pontos menetére, mert én még sosem fordultam orvoshoz ilyen problémával:)

2011. aug. 21. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Elárulom, hogy eszembe sem jutott, hogy öngyilkos akarnál lenni vagy benyugtatózni akarnád magad. Veronál ma már nem kapható, a mai nyugatókkal pedig elég nehéz a túlvilágra kerülni. Hamarabb lesz tőlük az ember egy életre nyálfolyós idióta. :(


Miért nem érdeklődsz a patikákban?


Ismerek egyet, de az német. Halbmondtablette(n) a neve, recept nélkül kapható altató. 10 napig szedhető, utána orvoshoz kell fordulni, ha nem használ.


Azt pedig én árulom el neked, hogy ha könyvet akarsz írni, akkor ahhoz írói tehetség kell, hatalmas fantázia, veleszületett írói véna és nem utolsó sorban tapasztalat, letisztult gondolkodás.


Ezt meg én tudom. :)

2011. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedj valerianát az nyugtató hatású, gyógynövényekből készült és vény nélkül kapható.
2011. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!