Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Alvajáró" lennék, vagy mi a...

"Alvajáró" lennék, vagy mi a fene?

Figyelt kérdés

Nem az első, hogy ez történik velem:

Tudni kell rólam, hogy úgy alszok, hogy ha álmos vagyok felkelek és kinyitom az ajtómat. Lefekszem az ágyba majd szépen lekapcsolom a DIGI dekóderét és a TV-t. Aztán alszom. A telefonom és a távirányítók pedig magam mellé lerakva. Ha anyuék bejönnek akkor kinyitják az ajtót és a TV-t az áramtalanítón kapcsolják le. Tehát a led is kialszik. Ma reggel felkeltem, és csukva volt az ajtóm, a tv és a digi is kikapcsolva. Nem emlékszem semmire. Nem az első, hogy nem emlékszek rá. Anyuék nem kapcsolták le. Lehet alvajáró vagyok, vagy miért nem emlékszem rá, hogy lekapcsoltam ?! Tudom, hogy még neteztem telón és reggel láttam a bejövő üzenetet. Arra még válaszolni akartam, vagyis vártam az üzenetet. A telefonom is a helyén volt reggel. Hogy lehet ez?:S


2011. aug. 22. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az lennél, a szüleid már észrevették volna.
2011. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor mi a fene ez?:S
2011. aug. 22. 16:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ébrenlét és elalvás határán bárkivel, bármikor megeshet, hogy pillanatnyi "rövidzárlat" miatt kiesik néhány másodperc a memóriából, és az is előfordulhat, hogy az ilyen "tudat nélküli" pillanatokban nem a megszokott rutin szerint cselekszünk. Reggel aztán jöhet a fejtörés, hogy mi a magyarázat az adott dologra. Nálam ébredés után szokott előfordulni, olyankor amikor nem tudtam kialudni magam, hogy eltelik x idő és nem tudok elszámolni magamnak sem azzal, hogy mivel töltöttem azokat a perceket.
2011. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!