Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmúlt a bőrszárító hatás?

Elmúlt a bőrszárító hatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

bőrgyógyásztól hónapokkal ezelőtt kaptam benzoil peroxid kenőcsöt, eleinte 5%os adagban. Első használatkor másnap olyan vörös volt az összes érintett felület, hogy csak na. viszketett hámlott... de javult a pattanásos bőröm, sőt mi több... teljesen eltűntek, pár nap alatt, és ez az állapot fennmaradt hónapokig. A problémám az, hogy már nem használom napi rendszerességgel, mégse jönnek ezek a reakciók, nem szárítja a bőröm, de még csak javulni se javul annyira, azóta már 10%osat is kaptam. Mikor olyan borzasztóan kiszáradt, mindig hidratáltam valamennyire, de nagyon jó volt... most meg már semmi :(((


2011. aug. 23. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár a fogalmazásból kifolyólag nem nagyon értem mi is a problémád, hogy túl száraz, túl zsíros, vagy pattanásos a bőröd, de az biztos, hogy nem a krém változott meg, hanem a bőröd reakciója. (Hacsak nem járt le a szavatosság) Úgy látszik váltani kéne másik szerre.
2011. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!