Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már vagy 6 éve szemölcsök...

Már vagy 6 éve szemölcsök vannak a talpamon és hiába próbálkozom mindenfélével nem sikerül elmulasztanom. Tudtok rá valami tuti szert ami beválik?

Figyelt kérdés
Megjegyzem jártam kéthetente egyszer leégettetni,pengével is szedtem,patikában is vettem rá szereket.Kérlek segítsetek!
2011. aug. 23. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Egiferon!! Nekem csak ez használt, előtte mindent kipróbáltam, és csak ez az egy vált be.

Itt egy kísértlet, hogy bizonyitottan mukodik, nem csak en mondom:

[link]

2011. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én tudok egyet, mert azt csinálták nekem is. Tuti szer, csak meglehetősen kellemetlen: gyökerestől ki kell vágni őket. De tény, hogy soha többé nem jöttek vissza.
2011. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyökerestől?? Már megbocsájs de ez hülyeség:

1. van aminek összefüggő "gyökere" van a bőr alatt.. és lehetetlen kivágni.

2. attól még visszjöhetnek.. a szemölcsöt vírus okozza... ha a szervezet immunrendszere legyengül, a benne lévő vírusok aktiválódhatnak.. pl a HPV is..


Nekem is a talpamon voltak szemölcseim 2 évig. Mindent( a homeopátiatol-az ecsetelésen át-a reszeléseig stb.) kiprobaltam. semmi nem hatott... Aztán elkeseredésembe a neten kutatgattam.

Az Egiferon gél természetes alfa-interferonokat tartalmaz (amit a sajat szervezetunk is termel), és ennek sejtnövekedés-gátló hatása van. Ha elolvasod a kísérletet amit belinkeltem, ott ezeket leírják. Herpesre és szemölcsre van ez a gél. Hűtőben kell tartani, napi 4x bekenni a szemölcsöket 6 héten át. Én még annyit csináltam hozzá, hogy időnként kiáztattam és levágtam az elhalt bőrszövetet-ez sokat segitett. Nekem 1 hónap után teljesen elmúltak, fájdalommentesen.


Én erre a gélre esküszöm. Ja és ez az egész most volt a nyáron. Remélem ezért már megérdemlek egy hasznos minősitest:P:D..

2011. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem pedig a byewart krém jött be. Azzal kenegettem hetekig, mire szépen kezdtek száradni és a végén eltűntek. Ebben van egy olyan anyag ami védőréteget képez rajta így nem is fertőződik vagy szaporodik tovább. De aki akarja le is ragaszthatja miután bekente. És természetes cucc!
2011. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

vérehulló fecskefű! Nekem már nagyon fájt, alig tudtam járni. 2-3 nap alatt kiölte és szinte az egész lábam szára fájt ahogy halt ki, és utána többet nem jött elő. Pedig már terjedt. Már biztos rendbe jött de még valakinek hátha segítek.

A fecskefűnek görcsoldó, salaktalanító, gyulladásgátló és vízhajtó hatása van.


"Külsőleg a bőr kóros elváltozásait (ekcéma, szemölcs, tyúkszem) kezelhetjük vele. Sejtosztódást gátló hatása fehérjebontó hatással párosul."

2012. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!