Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van mostanában torokfájásos...

Van mostanában torokfájásos "járvány" vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
1hete nagyon fájt a torkom, sok sztrepszilsz és el múlt, tegnap pedig újra ki jött ugyanúgy. olyan mintha mewgint elkaptam volna. van most valami ilyen járvny ebben a melegben?
2011. aug. 25. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nekem is eszembe jutott..én is egy hete küzdök és a barátom is hétvégén beteg lett, pedig nem is találkoztunk egy 4 napig:D
2011. aug. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát tuti van valami ilyesmi, nekem is torokgyulladásom van, és pár ismerősömnél láttam Facebook-on, hogy ők is. mindenesetre szívás ez, 35 fokban. de majd elmúlik. :)
2011. aug. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi akkor jó..:) jobbulást mindenkinek!
2011. aug. 25. 01:59
 4/5 Frico001 válasza:
nekem is fáj a torkom
2011. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uhh...Párom megbetegedett,találkoztunk...erre rá 2 nap múlva nálam is az egyéb tünetek jelentkeztek: torok,mandula,fej, állkapocs fájdalom..ami lázzal járt és folyamatosan elduguló orral :(...
2011. szept. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!