Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok magass a...

14 éves vagyok magass a vérnyomásom picit szúr a szivembe nem a melegtőlvan? Kicsit jobban érzem magam mint voltam betalokot magnézium6totszedek . Milehet a bajom? Infartus? Vagyilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem nem magas a vérnyomásom igen valószínűleg a melegtől (nekem is szúrt már) meg ha rosszul fekszek akkor elkezd szúrni de nem szedek semmit először én is inarfktusra gondoltam de azt mondták a rokonaim csak ezektől van és semmi bajom nincs


14/L

2011. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értelek remélem neked semlesz semmi bajod :) és nekem sem.
2011. aug. 26. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
infarktust biztos nem kaptál mert az légszomjal szédüléses erös fájdalomal jár
2011. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen azért szerintem elég korai nekünk hogy szúrjon később megérteném de hogy 14 évesen szúrjon az azért még elég fiatal kor :( remélem tényleg nincs semmi bajunk nekem eléggé szokott szúrni pár percig ha fekszek de remélem tényleg azért mert rosszul feküdtem vagy amikor a napon voltam és elkezdett szúrni remélem a naptól
2011. aug. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

infartus, inarfktusra - az infarktus :)

de ez csak a melegtől lesz szerintem is, mindenkit megvisel

mennyi az a magas vérnyomás?

2011. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
háát mikor mijen 120-140 szivverés 80-85-90-95-105-115 de akkor már veszekbe gyogyszert ha 95-100 közelében van nekem már 6.napjavan így szúrodik a szivembe nyilal egésznap van mikor nem.. az orvos azt mondta semmi bajom. de hát akkoris van mert nyilal szúródik ..fáradt vagyok.. hétfőn megyek be a kórházba és kivizsgáltatom magam,..
2011. aug. 27. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

és milyen gyógyszert szedsz rá?

A kivizsgálás az egy határozottan okos ötlet!

2011. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
magnézium b6 vagy ijesmi betalok. de fogytam is 6kg a nyár alatt
2011. aug. 27. 20:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!