Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszoriázis, pikelysömör....

Pszoriázis, pikelysömör. Lehetséges valamivel tünetmentesiteni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:
tengeri sós vizes termékek :)
2009. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Injekció, UV kezelés, és szolárium, nyáron napfény töménytelen mennyiségben.
2009. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is sok a hasznos infó!

2009. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én egyszer kínomban a lányom Garmastan mellkenőcsét kentem a bőrömre, és csodák-csodája, szépen gyógyulni kezdett a pikkelysömöröm. Azóta is ezt használom.

Próbáld ki rajta Te is, vszínűleg Neked is szebb lesz tőle a bőröd!

2010. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Boda Sándor ***** válasza:
Én 20 évig vóltam pikkelysömörös kb 15 éve kezdtem tudatosan kezelgetni de soha nem kente rá semmit mert tudtam hogy ez belső probléma!Most már teljesen el múlt meg találtam a megoldást!Kb 4 hónap kellet !Ja és már sokaknak segített!Nagyon fontos ha kívülről kened az a tüneten lehet,hogy segít de belül fog ártani pl az izületeket szereti bántani ez köztudott!
2010. dec. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lécci elküldenéd a gyógymódot. Már 5-éve szenvedek, ezzel az életet megkeserítő betegséggel.

csercsajancs(kukac)postafiok(pont)hu

2011. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manu19 válasza:
Nekem 10 évig volt kinn egyfolytában.Mindent ki próbáltam:rengetek kenőcsöt,uv kezelés de nem használt.2 évvel ezelőtt fel írtak nekem egy kenőcsöt ami nagyon jó azóta is tünet mentes vagyok! :) [link]
2013. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!