Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete hasmenésem van....

Egy hete hasmenésem van. Lehet ez szalmonella?

Figyelt kérdés
Egy hete megy a hasam. Az utóbbi 3 napon naponta 3x vettem be 5-6 széntablettát, ami megfogja a székletet és elvileg a vírusokat/baketériumok semlegesíti. Viszont tegnapelőtt nem volt egyáltalán székletem, tegnap este meg volt, de nem kemény, ne is folyékony, olyan köztes, de ez is széntablettával! MIvel fekete volt. Szerintem az is hasmenés volt. Nem hánytam, lázam sem volt, a gyomrom sem fájt. Aaaattól még ez lehet szalmonella? Remélem csak egy egyszerűbb vírus...köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 28. 14:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Orovshoz nem tudok menni, de hogy miért, abba most nem akarok belemenni.
2011. aug. 28. 14:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Diétázz,igyál sokat és próbáld ki a Normaflore-t. Szerintem a szalmonellának egyéb tünetei is lennének,de egy hete tartó hasmenés,semmiképp nem jó a szervezetdnek.
2011. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó, köszönöm. az első pár napon még normafloret is szedtem, akkor szedek újra széntabletta mellé! iszom sokat.
2011. aug. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!