Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körmöm alá ment egy nagyon...

A körmöm alá ment egy nagyon pici szálka. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
nem annyira hosszú a körmöm, és aláment egy szálka.megpróbáltam kiszedni de csak "elszakadt" és egy nagyon kicsi rész maradt benne.egy kicsit fáj ha megnyomom az ujjamat és csak egy pötty látszódik ott.lehet valami bajom vagy ennyitől még nem?
2011. szept. 2. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, én kipiszkáltam, mert egy idő után zavart. Kb. 3-4 mm volt a szálka, kicsit visszakapartam a bőrt a körmöm alól és kiszedtem. Másnapra már nem is látszott a helye.
2011. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En addig nyomkodtam,amek sikerult kinyomnom...
2011. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és ha bennemarad lehet valami bajom?
2011. szept. 2. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg begyullad egy kicsit. De a szervezeted előbb-utóbb kilöki magából.
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szedd ki, amíg be nem gyullad nagyon.
2011. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és kb. mennyi idő mulva gyullad be?(már ha begyullad)
2011. szept. 3. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Napokig , netán hetekig benn lehet. Különösebb panaszt nem okoz, de mindig érzed, hogy ott van. Aztán valamitől kimozdul, és megy tovább befelé. Addigra már megfertőződött kolerával, tífusszal, aidssel. Viszont az is igaz, hogy csak egy darabig megy befelé, mert aztán már kifelé kezd jönni, a túloldalon. De ezt már nem sokan szokták megélni. Kampec Doloresz. Ahogy a művelt perui indián mondaná.
2011. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagy nagyon tápos...akkor be sem gyullad...csak betokozódik és ki is löki magár...2-3 nap szokott nekem lenni....
2011. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!