Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Rosszul...

Mi lehet a baj? Rosszul használom a Solutio Antisudorica nevű készítményt?

Figyelt kérdés
Ezt a készítményt még a bőrgyógyászom írta fel egyszer,mert nagyon izzadok.Eleinte nem is használtam,mert azt hittem ez sem fog segíteni.Mostanában elkezdtem vele kenegetni a hónaljam és a talpam minden este,de másnap ha sarut veszek fel újra izzad a lábam.Szinte tocsog talpam az izzadságban és csúszkál a lábam saruban és ez már nagyon kellemetlen.A hónaljam is ugyanúgy izzad ha kimegyek az utcára,pedig minden este használom,de nem érzek változást.Olvastam,hogy sok embernél azonnal csökkent az izzadás,meg hogy nagyon hatásos.Mikor fogom érezni én is a változást?Nappal is lehet használni?
2011. szept. 5. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászon kívül voltál más orvosnál, ill. kért laborvizsgálatot?
2011. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

akkor próbáld naponta kétszer használni. de idő kell , míg kifejti hatásást, kb 10 nap.

nekem tökéletesen bevált, igaz csak hónaljra kellett.

2011. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eleinte fokozta az izzadást aztán szépen lassan jobb lett.
2011. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

11:33:Nem voltam laborvizsgálaton.

Köszönöm a tanácsokat!

Akkor megpróbálom naponta 2-szer használni.

2011. szept. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!