Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől van? Mi ez?

Szerintetek ez mitől van? Mi ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fáj a fejem, voltam vele neurológián is. Anyukám migrénes, nekem nem diagnosztizálták (tehát nincs róla papírom), gyógyszert nem kaptam rá. A koponyám hátulján (a tarkóm környékén) ilyen pukli szerű kinövések(?) vannak, olyanok, mint mikor bevered a fejed, és bedagad.

Ez normális? Mármint ez a 2 ''pukli''?


2011. szept. 6. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Látatlanba lefogadom, hogy a pukliknak semmi közük a fejfájáshoz. A vérnyomásod rendben van? Iszol elég folyadékot? Eszel gyümölcsöt? Mozogsz eleget a szabad levegőn?

2011. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a vérnyomásom rendben van, viszont a másik két dologban nem vagyok biztos. :) Megpróbálok ezekre jobban odafigyelni, hátha akkor abbamarad. Köszönöm a válaszodat! :)
2011. szept. 10. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az életviteledre jobban odafigyelni. Akkor, és annyit egyél, igyál, amennyi normális. Semmit se vigyél túlzásba A legjobb ital még mindig a víz. Abból korlátlanul fogyaszthatsz. Almát körtét rengeteget, amíg van. Mozgás, futás, úszás szintén rogyásig.
2011. szept. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!