Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy mégis eltört?

Lehet hogy mégis eltört?

Figyelt kérdés
Kb 2 és fél hónapja törétént egy kisebb "balesetem". Csúnyán elrontottam egy hátraszaltót és a vállamra érkeztem, kifordult kézzel. Pár óráig piszokul fájt, 4-5 napig fogni se bírtam azzal a kezemmel, de nem duzzadt meg a kezem sehol, nem törént semmi szoktalan elváltozás. Az edzőm tanácsára jegeltem, pihentem, nem mentem orvoshoz, gondoltam elmúlik. Már eltelt lassan 3 hónap, de még mindig érzékeny a vállam. Persze javult sokat, de ha elkezdek röpizni vagy fekvőtámaszt csinálok újra előjön a fájdalom. Lehet hogy ez már végleg így marad??
2011. szept. 6. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
az edződ azt nem mondta, hogy menj orvoshoz? lehet szalaghúzódás, részleges szakadás, vagy akár repedés is...nyilván törés nem valószínű...de hogy nem úgy gyógyult be, ahogy kellett volna, az tuti
2011. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szóba jött az orvos, de mivel nem itthon történt ,ez egyszerűbb megoldának tűnt.. :/
2011. szept. 7. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!