Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó taoasztalatok hajgyógyássza...

Jó taoasztalatok hajgyógyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
már mindenféle vizsgálaton voltam, de nem tudják a hajhullásom okát. nagyon félek, mert nem nőnek új szálak, és már eléggé megritkult a hajam. szóval gondoltam, egy hajgyógyász talán tudna vmi okosat mindani. tudnátok ajánlani valakit? budapesten.
2011. szept. 11. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy hajgyógyász? Keress egy tapasztalt fodrászt, vagy menj el a háziorvoshoz. Ez a "mindenhol voltam már" nem hangzik hihetően. Lehet,a háziorvos rád néz, és megállapítja a baj okát. Neki a teljes testi, lelki mivoltod a kiinduló alap. A tüdőgyógyászt csak a tüdőd érdekli...

Tudtál követni, ugye?

2011. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt meg tudnád mondani Látnokom, hogy mégis mitől nem hangzik hihetően, hogy TÉNYLEG voltam már mindenféle kivizsgáláson? Annyira imádom az ilyen mindentudó embereket, olyan kár, hogy én nem születtem ilyennek...
2011. szept. 12. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban így van, ahogy írod, akkor nincsen más, kezdj el gyűjteni parókára. Egyetlen gond van a dologgal: a haj nem magától hullik ki. Ez csak az első tünete valaminek. Mivel nem szüntetted meg az okot, lehet, hogy a következő jelenség a fogaidon fog mutatkozni, vagy másutt. Isten áldjon.
2011. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
húúú mit nem mondasz:O Ha nem állítják meg a hajhullást, tényleg kihullik? Ezt igazán nem gondoltam volna. Te, véletlenül nem vagy orvos? Csak mert lenyűgöz a szaktudásod. Amúgy meg parasztkám, ezt a parókás dolgot én is kívánom neked, meg mellé egy gyönyörű protkót is, ha már itt tartunk. Tök jó érzés, amikor egy fiatal lánynak hullik a haja, és nem találják az okát, hidd el.
2011. szept. 13. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!