Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem élek nemi életet és a...

Nem élek nemi életet és a higiéniát sem hanyagolom el . Akkor is lehet hüvelygombám? Mert elégé viszket hüvely tájékon . Használok egy kenőcsöt ami enyhített a viszketésen de na nemtudom .

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nyilvános WCkben, fürdőkben, strandokon is el lehet ilyeneket kapni.
2011. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ááá igenjó...
2011. szept. 12. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Persze, sajnos lehet akkor is. Én a kollégiumban állandóan ezzel küszködtem, aztán minden strandon(kivétel természetes víz) összeszedtem. Sokszor volt már hozzá "szerencsém".


A krém kevés lesz, mert csak külsőleg lehet használni. Mindenképpen javasolnám, hogy fordulj nőgyógyászhoz. Kapsz kúpot, ami nagyon hatásos lesz. Néha gyógyszert is kaptam, de nem mindig.

2011. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos még a saját bélrendszerünkből is meg lehet kapni.

Az a baj, hogy a krém csak kívül gyógyít, a gomba pedig belülről jön ki.

2011. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm h nem nevetettek ki :D ...am ugylátom orovoshoz kell fordulnom :S áh félek az orvosoktól :S
2011. szept. 12. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy nevet ki téged bárki is!

Én meg aztán főleg nem, mikor legutóbb egy hónapja volt gombám, azelőtt meg márciusban.

Évi 2 az átlagom. :)

De én sajnos injekciókúrákon is túl vagyok ezzel kapcsolatban, eléggé hajlamom van rá.


De aggódj az orvosok miatt, ez nagyon gyakori probléma! Semmi gond nem lesz, de menj minél előbb, ne kínlódj vele.

Én mindig azonnal megyek, mikor már érzem, hogy az lesz...

Fene sem bír vele élni napokig! :)

2011. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nevetünk ki! Én is épp most ilyen problémával küzdök, van is tippem, hogy hol kaphattam el...-.-' Csak van olyan mázlim, hogy sikerült benyalnom egy vírusos fertőzést is(nem nőgyógyászati), felfáztam és még meg is jött, szóval addig szenvedhetek amíg eljutok az orvosig:(
2011. szept. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!