Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizesednek az ujjaim, és...

Eszo kérdése:

Vizesednek az ujjaim, és reggelre bedagad! Mitőőőől lehet?

Figyelt kérdés

A tenyerem is foszlik foltokban..és viszket néha..de főként ez a vizesedés, bedagadás idegesítő..kb. egy hete tart..


volt ilyen vkinek?


2011. szept. 13. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Veseműködés,nátrium-zavar...a tenyérfolt ekcéma talán?
2011. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Veseproblémáid lehetnek. A szervezeted visszatartja a vizet.

Menj el háziorvoshoz, mondd el neki mi van. Elküld vérvételre és megnézik a vizeletedet is.

2011. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akarom fokozni a hangulatot, de pl. a nagyanyám szívprobléma miatt vizesedett.

Tehát ne találgassatok, hanem a kérdző menjen orvoshoz.

2011. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

24 éves Nő vagyok, és kb egy hete kezdődött..nem gondoltam, hogy szívbaj, vagy vesebaj lehet..


tényleg ilyen komoly lehet???

2011. szept. 13. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Inkább valami allergia lesz, nekem is szokott viszketni meg hámlani. Az okát nem tudom, de évente kb előjön és 2-3hét múlva elmúlik.

Nem tudom mekkora a bedagadás de valószínű a viszketéssel van összefüggésben.

2011. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát reggelente nehezemre esik hajlítani az ujjaimat..napközben elmúlik..akkor inkább viszket..meg foszlik a tenyerem..estére meg újra feldagad..
2011. szept. 13. 17:58
 7/7 anonim válasza:

A vizesedés általában szív és érrendszeri panaszok, veseműködési rendellenesség jele. A lábad nem dagad?

Én a helyedben azonnal orvoshoz rohannék.

2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!