Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe gerincferdülés és...

Enyhe gerincferdülés és csigolyák ellaposodása valamint kb. felére kopása mennyire befolyásolhatja a jövőmet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok. Már nagyon rég óta gyógytornász szeretnék lenni, de pár napja kiderültek a fent említett dolgok, valamint az orvos azt mondta h úgy néz ki a gerincem mint egy 70éves embernek. Az elkopásokkal kb semmit nem lehet kezdeni. Tehát a gyógytornászi "karrieremnek" ezennel lőttek??
2011. szept. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem attól, hogy neked ilyen bajod van, másokat még tornáztathatsz.Nem kell velük tornáznod feltétlenül.
2011. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Lol gecc ez kva jó.


Ennyit a mai majdnem "felnőtt" lányok gondolkodásáról.


Szerinted ha egy 70 éves fogorvosnak ki van rohadva az összes foga az sem lehet fogorvos?Vagy hol húznád meg a határt 5 hiányzó fognál? 10-nél esetleg 15nél ?

2011. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:13

Először is nem az volt a kérdésem hogy minősítgess!

Másodszor mivel testnevelésre nem járhatok így a bizonyítványban benne lesz és gondolom ez az egyetemnél lehet hogy nem túl előnyös.

Harmadszor úgy tudom hogy alkalmassági vizsga van a felvételi előtt és ezek a dolgok kifognak derülni.

És végül gyógytornász szakon tele vannak az órák gyakorlati résszel és esetleg leh olyan köztük amiket én nem tudok megcsinálni!

DE AZÉRT KÖSZÖNÖM A NAGYON KEDVES SEGÍTSÉGEDET!

2011. szept. 13. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az orvosod, hogy akkor hogyan tovább, ő tud erre a kérdésre érdemben válaszolni.


De annyit mondhatok, hogy gyenge gerinccel, fájdalmak közepette nem fogsz szeretni tornáztatni senkit.

2011. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A gerincnek a mozgas a gyogyitoja! Ez a fajdalom eppen attol van, a rossz tartastol, /ferdules/, a kopasnal pedig az idegbecsipodestol.

Tehat amikor hatizom gyakorlatokat vegezz, akkor erositi azt, de mar kifogja szabaditani az idegszallat, ami becsipodott.

2011. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!