Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A suicid hajlamot lehet...

A suicid hajlamot lehet gyógyítani valahogy?

Figyelt kérdés

jó persze, tudom, hogy ez így 1 hülye kérdés, de na..

szóval ott kezdeném, hogy én úgy vezetem le a feszültségemet, hogy vagdosom magamat. meghalni nem akarok, de ettől úgy megnyugszok, sőt még azt is élvezem ahogy utánna bizsereg, ég, meg fáj..persze, énis próbáltam már a sporttal levezetni, vgy másokkal, de nem megy 1xüen..csak ez..persze ezek után csuklószorítókat hordok, mert nem vagyok rá büszke..de már feljebb is vagdosom magam, és azt már nemtudom takargatni..és..most nagyon meleg van, szóval..valamit akarok ezzel kezdeni, mert mégse akarok meghalni, vgy h ilyesmi..1xüen jó..persze, voltam már agyturkásznál..de nki nem merek ilyenekről beszélni..hisz nem vok bolond sztem..


2011. szept. 13. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nem szuicid hajlam, ha nem akarsz meghalni.

Ha ez a hobbid, akkor miért ne csinálhatnád. Van aki meg cigizik, az se jobb.

2011. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nemtudtam jobban megfiogalmazni..:P

De azért nem, mert 1 idő után ott ahol mindíg vágva van a bőröm vékonyodni fog, és ha nem is akarom, akkor is felvágvám az erem..:s (vhol olvastam)

2011. szept. 13. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:

A vagdosás még nem szuicid hajlam szerintem, hisz nem akarsz meghalni. Ha érdekel, régen nagyon depressziós voltam, egy testi betegség miatt is, és a körülöttem lévő körülmények miatt, és én is vagdostam magam. Naponta...

Egyszer elegem lett belőle, és elhatároztam, hogy többet soha(már azért is, mert nem akartam hegeket), és utána csak egyszer estem neki a csuklómnak. Már eszembe sem jut lassan 5 év távlatából. Csak évekkel később derült ki, hogy pajzsmirigy miatt is szörnyen depressziós vagyok, de meg tudtam állni.


A pszichológusnak meg lehet kéne ezekről beszélni, mert segíthet neki pontosabb diagnózis felállításában, mellé igazán a dolgok mögé látásban is. Nem mondom, hogy könnyű, de ki lehet mászni a gödörből.

Bolond ettől még nem leszel. Szerinted minden depressziós ember bolond? Vagy minden pánikbetg bolond?

2011. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

oké, nem suicid hajlam, értettem!^^

Már énis abba hagytam 2évre kb, de 2 hónapban újra elkezdtem, és..1xüen annyira jóóhh*--*

Ha bárkinek mondanám ezt, sztem hülyének nézne, ezért mondtam, hogy nem vagyok bolond sztem..nem akartam vele megbántani senkit.

2011. szept. 13. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez neked volt ösztönző beszéd:D De spec pont valamelyik nap kérte ki magának itt egy pánikbeteg hogy bolodnak nevezték őket.


Szerinted pont a pszichológus fog hülyének nézni? Szerintem az sem 100as aki ilyen munkát választ magának..:D És ki érthetné meg jobban, ha nem ő? De ha elmondod tényleg sokat segíthetd a munkáját, és így magadon is.

Ha máskor képes voltál befejezni most is menni fog.

2011. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát..kitudja..az biztios nemnormális 1 nő..szal van benne vmi..:DD de semmi kedvem 1 idegennel megbeszélni mindent, + fél óra arról szólt, h pofázott énmeg halgattam.

és ugyanott voltam 1hónap után ahonnan elindultam..értelmetlen.

ez pedig nekem már szinte mint a drog, tudom, hogy nem kéne, és abba kéne hagyni, de annyira jó..(és ingyen van^^)

2011. szept. 13. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor csináld. Ha nem vágod el az ütőered és nem kapsz fertőzést, nem lesz tőle semmi bajod.
2011. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De most komolyan, erre mi a f.szt lehet mondani?

Amikor ilyeneket írsz, h "de annyira jóóóh". Hát akkor csináld, b+.


Az ilyenektől megőrülök. Ha azért csinálod, mert élvezed, akkor miért akarod abbahagyni? Mert csúnya. Hát ha jó neked, akkor vállald is fel, h "igen, vagdosom magam, mert annyira jóóóh". Ha meg tényleg zavarna, akkor nem csinálnád.


köztes megoldásnak: vagdosd a combodat, vagy a hasadat. az nem látszik. vagy az már nem annyira jóóóh??!

2011. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mivel vagdosod magad?
2011. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert tudom, hogy ez nem normális, és ki akarok belölle mászni, ugyanakkor igen, tlleg annyira jooooh! :) h nemtudom mégse..


és mivel? körömcsipesszel! xd am wilkonson pengével..de nemértem ez miért fontos..

2011. szept. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!