Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már veled, hogy...

Előfordult már veled, hogy túlságosan sok alkoholt fogyasztottál, és mikor reggel felébredtél, azt vetted észre, hogy nedves a lepedőd, tehát bepisiltál? Milyen volt megélni? Légyszi, csak komoly válaszokat írjatok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így nem, de olyan már volt, hogy egy hatalmas tócsa hányást találtam magam mellett és alatt, ami végigfolyt az emeletes ágyon. (Hogy hogyan másztam fel, arra nem emlékszem.)
2011. szept. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok érdekes élményem volt már...

Egy adag kajával aludtam, mert részegen magamra bolrult, mert elaludtam...

Az előttem szóló hányós sztori is ismerős,

DE, HOGY ÖSSZEPISÁLJAM MAGAM :D :D :D :D :D


Nem tudom, hogy mit vársz válasznak, de biztos sokaknak nagyon jó volt megélni :D

2011. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Természetesen. Aki sokszor iszik sokat, azzal előbb utóbb mindenképpen előfordul. És a pisi még a jobbik eset. Az már sokszor megesett. De olyan is volt, hogy annyira még eszemnél voltam, hogy a wc-re ráüljek, de a bugyim, nacim már nem toltam le...

És ennél rosszabb is van.. Már ébredtem úgy, hogy tiszta szar, hányás és hugy volt mindenem. A pisi is büdös, de az az áporodott szarszag, ami a telefosott ruhámból áradt, keveredve a hányás bűzével leírhatatlanul undorító volt. Ráadásul valahogy hazakeveredtem, így ez otthon történt, és kitakarítani is több óra volt. Ráadásul a kedvenc bugyimból nem jött ki a fos színe, ki kellett dobni.

Szóval, csak mértékkel...

27/N

2023. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!