Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szarul vagyok! Mit...

Nagyon szarul vagyok! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdett fájni a torkom és szedem septofortot meg eszembe jutott hogy még tavasszal az orvos írt fel bioparoxot úgyhogy most ez a kettő megy meg meleg tea. De már tegnap este elkezdett folyni az orrom most kb 1 órája meg a hangom is elment. Van ilyen izé a torkomon és fel kéne köhögni de akkor még jobban fáj. A bioparoxtól már nagyon hányingerem van, utálom..de már a másiktól is kezd az lenni. Anya nem akarja hogy hiányozzak suliból már a legelején...tegnap se akartam menni de elmentem (akkor még csak a torkom fájt) ma se akartam menni úgyhogy haza is jöttem 3. óra után, így meg hogy most nincs hangom én holnap se akarok menni! Ígyis majd kifolyik a szemem csak azért jöttem hogy ezt megírjam. Mit csináljak hogy ne fájjon és visszajöjjön a hangom?

14L


2011. szept. 15. 16:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Úristen hogy írtam/fogalmaztam...bocsi :D
2011. szept. 15. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is, menj el dokihoz. Ha nincs lázad, valószínű mehetsz iskolába.
2011. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, majd ő kiír, a legtöbb nem szadista, ha nem látványosan szimulálsz. :D

Gyógyszert meg sose szedj be csak úgy, mert lehet, hogy tavasszal arra volt szükséged, de most baromira nem. A tünetek alapján még egy hörghurut is befigyelhet, arra majd valószínűleg kapsz antibiotikumot és kész.

2011. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na már mindegy jobban vagyok :D amúgy a tüdőgyuszim hörghuruttal kezdődött
2011. szept. 16. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!