Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 24 évesen lehet növekedési...

24 évesen lehet növekedési hormon kezelést csinálni?

Figyelt kérdés

nagyon fontos lenne. Azt nagyon bánom, hogy jó néhány évvel ezelőtt nem kezdtem el.

166 cm F vagyok. Kb 15 cm-t szeretnék még nőni.


2011. szept. 16. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Egyébként sem te döntöd el a dologot, betegség kell a hormonkezeléshez, azmeg nem az, hogy alacsony vagy.
2011. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon sok bajod lehet tőle. :)
2011. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mégis mi ??
2011. dec. 4. 20:53
 4/4 anonim válasza:
Itt ijesztgetitek az embert, meg a többi témában is. Ezek a szteroid félék és növekedési hormon inkább csak a májad szedi szét. Nézzük csak: Hulk Hogan növekedési hormont nyomatott, magas és kigyúrt, van valami baja? semmi. Arnold Schwarzenegger szarrá szteroidozta magát, lett valami baja? máj csere. Sylvester Stallona a Rocky és egyéb filmeknél nyomatta a növekedési hormont, lett valami baja? semmi. A máj bontja le ezeket, és az megy tönkre. Láttam olyat aki akromegáliával ijesztgette a másikat, a növekedési hormonhoz miköze? az egy betegség. Max a belső szerveid mennek tönkre, de azért én sem vagyok szakértő. A növekedési hormon az a szteroid, amit ha hirtelen abba hagysz, akkor nem lesz tőle akkora bajod mint más szteroidoknál, és ez az a szteroid, ami a leghatékonyabb.
2012. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!