Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan törjem el a lábam?

Hogyan törjem el a lábam?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nagyon hülyén hangzik, de valahogy el akarom törni a lábam.. Valahol a sípcsontnál, de nem tudom hogy csináljam fájdalommentesen. Normális válaszokat.. És ne kérdezzétek mért. Köszi
2011. szept. 19. 16:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
hol? laksz oda hivd ki a rendoroket és pofázz nekik meg usd e rendoroket és gumi bottal rabasznak egyet csak eltorik de a rendoségi ugy kicsit durva vagy masz fel a haztatore és ugorj le 7m rol 5 rol
2012. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
ha baltával üt rá,akkor levágja,és nem eltöri :D
2012. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem az élével kell ráütni!:)))


Egyébként kérdező hogy sikerült a lábtörés???

2012. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én focizás közben törtem el...fss vizes füves pályán és ess el...Én sajnos sikerrel jártam...6 hónapig gipszben voltam.
2015. jan. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia! én csak simán ütögettem egy kisebb gerenda féleséggel aztán belilult bedagadt anyu elvitt a kórházba azt kaptm gipszet ( bár itt ausztriába még ha csak kimegy a bokád/rosszul lépsz és fáj akkor begipszelik) :D
2016. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bruhh..ember örülj hogy még neked nem tört el.Az volt eddig életem legnagyobb fájdalma. Én szánkóztam,dupla törés.... Karácsonykor.Fekvőgipsz,járógipsz,gyógytorna(még mindig), ja asszem többet nem szánkózok. Ha gondolod próbáld ki jó móka
2023. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!