Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két napja annyira izomlázam...

Két napja annyira izomlázam van hogy járni alig birok. Mit csinájak? SOS

Figyelt kérdés
2OO gugolástol... a combom...
2011. szept. 22. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kenegesd izomlazító, fájadomcsillapító krémekkel(pl: Fastum fél, Flector), és gondolom hallani se akarsz róla, de hamarabb elmúlik ha rádolgozol. Nekem meleg fürdő is segít valamennyire, hogy kilazuljanak az izmaim.

És legközelebb melegíts be.

2011. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyújts és lazán mozogj (kis kocogás)
2011. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én elkezdtem Thai boxolni,olyan izomlázam volt az első hónap során-de főleg az első 2 hétben,hogy mikor mentem haza,a lépcsőn kézzel muszáj volt rásegítenem a korlátnál,különben nem tudtam volna hazamászni:-(

Életem legerősebb és leghosszabb ideig tartó izomláza,borzalmas volt.Hozzáértem a combomhoz,már üvölteni tudtam volna.Én kivártam,míg magától elmúlik,mert nem volt semmi ötletem,mivel gyorsíthatnám.2 Hétbe telt,mire csillapodott,és egy hónap után már nem volt semmi gondom.Izomláz téren,de utána meg jöttek a véraláfutások,nagyon csúnya foltok.Ez már több időbe telik,mire felszívódik,és máshogy,még jobban fáj.De ilyen ez a thai box...

VÁRD KI mire elmúlik....az idő a megoldás.Sajnos nem tudok jobbat.De gondolj bele,hogy az a jó,hogy ez ELMÚLIK.Vannak dolgok,amik nem múlnak el...tehát jó az izomláz!Van mit dolgoztatni,örülj:)))

2011. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)plusz...
2011. szept. 22. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lóbalzsam, Richtofit krém, Kalmopyrin.
2011. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!