Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek nagyon másnak pedig szinte nem is fáj a menstruáció időszaka?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla genetika. Van akinek nagyon fáj aztán szül egy gyereket és utána megváltozik, már nem is érzi. De fordítva is előfordulhat.
2011. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs köze a fájdalom tűréshez?:D
2011. szept. 23. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nagyon hinném, maximum kis mértékben. De hallottam olyanról, hogy valaki olyan rosszul tud lenni, hogy injekcióban kell kapnia nagyon erős fájdalomcsillapítót, hogy el bírja viselni. Sőt vannak akik kórházba is kerülnek.

Nekem mondjuk változó, néha van, hogy nagyon szenvedek, de van hogy észre se veszem. De azt tudom tanácsolni, hogy ha nagyon görcsölős vagy már akkor kezd el szedni a görcsoldót mikor számítasz rá, hogy meg kell jönnie, és az első napokban folyamatosan szedd naponta 2szer háromszor.

2011. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat:)
2011. szept. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!