Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez itt a karomon?

Mi lehet ez itt a karomon?

Figyelt kérdés

Már pár éve furán néz ki ez a kis anyajegy.. de most pár napja lett körülötte egy piros/bordó folt. Nem vakargattam, illetve nem emlékszem, hogy bármi is irritálta volna.


Nem mentem vele orvoshoz előtte, nem volt vele semmi baj, de ez most ilyesztően néz ki, és olvastam hogy ez elég komoly is lehet..


pár kép:

*****

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sürgősen bőrgyógyász, ha lehet még ma vagy holnap!!!
2011. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos csak pénteken tudok menni, egyébként mi lehet ez? Mennyire nagy a baj ?
2011. szept. 28. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de szerintem van valami elváltozás az anyajegyeden és lehet, hogy leszedik, mielőtt még bármi rossz indulatú dolog kialakulna belőle!!!
2011. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kaptam egy krémet, azzal kell kenegetnem 1 hétig, ugyanis egy hét múlva ilyenkor már ki lesz szedve onnan :D Doki azt mondta, hogy nincs vele semmi baj, de kiveszik, nehogy legyen.
2011. szept. 30. 13:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülö9k neki, hogy semmi baj!!!
2011. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!