Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Épp kiszakadó szemöldök...

Épp kiszakadó szemöldök piercing. Tudok ellene valamit tenni?

Figyelt kérdés

Pedig még fél éve sincs meg...

Eddig (orvosi) fém volt benn ,aztán átcseréltem titánra, ami sokkal kisebb viszont 2x olyan vastag volt mint az orvosi fém tehát elég szorosan volt benn...most meg...teljesen elvékonyodott a bőr ...visszatettem az orvosi fém piercingem , és van belőle majdnem fél cm amit teljesen ,kilóg" ... Tudok ellene valamit tenni? vagy már teljesen mindegy.. :/ ?!


2011. okt. 5. 19:42
 1/6 Hagymásbab@ válasza:
66%

Kérdezz meg egy bőrgyógyászt, vagy egy háziorvost.

Mondjuk én fel nem tudom fogni, hogy mire jó ez egyáltalán?

Lányoknál még csak-csak, bár az sem szimpatikus, na de férfiaknál? Értem, hogy divat, de mit gondolnak az emberek? Ettől jobban néznek ki? Ha pl verekedésbe keveredünk, vagy csak szimplán beakad valahova, akkor úgy kiszakadhat, hogy csak na. Aztán még talán egy csinos heget is hagy. Ennél már csak az a bantu törzsi fültágítós állatság a rosszabb. Na azt aztán tényleg nem értem, az egyenesen gusztustalan és nevetséges egyszerre. És ha megunják akkor mit kezdenek azzal a kitágított fülcimpával? Ráakasztanak egy ruhafogast? Kész ez a világ! Egyre hülyébbek az emberek!

2011. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a helyzet volt. a válasz, pedig az , hogy épp kilöki a szervezeted.. Nekem olyan szintű allergiám lett, az orvosi fémre is, hogy majdnem beled.öglött.em. Az egyedüli ami bent tudott maradni, az a szilikonos pierszing.
2011. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz vele csinálni, nem kellett volna bele nehéz és vastag pc-t tenni. De egyébként a szemöldöknél hajlamos is mert túl kevés a bőr amit hagynak... Szedd ki és ennyi..
2011. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hagymásbab@ válasza:
38%
20:07-es! Tényleg csak gratulálni tudok hozzá! Azért csak sikerült találni valamit amitől nem fertőződik el. Ennyire fontos ez a szar a szemöldökbe, hogy még egy komolyabb fertőzés sem tántorít el?
2011. okt. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
20.07 vagyok, nem vagyok hülye, nekem már nincs meg :) ami nem megy.. nem kell erőltetni, csak tanácsot adtam. :9
2011. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
muszáj volt kivennem , mert kiderült hogy már annyira nem bírja a szervezetem hogy a nyirokcsomóim is beduzzadtak miatta o.o : /...amúgy is kiszakadt volna...
2011. okt. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!