Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Miért nem kell...

Mit tegyek? Miért nem kell wc-nem?

Figyelt kérdés

Szombaton hasmenésem volt. Nagyon folyékonyat.Bevettem egy kapszulát de nem segitett.Akkor egy kis idó múlva mégeggyet.

Azót nem birok nagy wc-zni.Mi lehet vlem?Anyu adott már mindent.Ittam paradicsomlevet és rá tejet.de nem semmi.

Most mi lesz???????????

Egy kétségbeesett 11 éves lányka


2011. okt. 5. 20:24
1 2
 1/14 Gulis válasza:
Helyre fog állni embertől függően. Nálunk ez két-három nap. Egyrészt a hasmenés annyira kiürített, hogy nincs minek kijönni, (hiába eszel-iszol hülyeségeket). Másrészt ez a gyógyszerek hatása, hogy jól elállítják. Szerintem holnap, vagy pénteken visszaállsz a régi kerékvágásba!
2011. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De már vasárnap minden oké volt.Már rendesen kajáltam is nem nagyon diétáztam.És azóta nem birtam.Nem is éreztem és amikor próbáltam akkkor sem birtam.És már holnapcsütörtök.Nem lesz gond ebbőől??
2011. okt. 5. 21:27
 3/14 A kérdező kommentje:
FÉLEK NAGYON FÉLEK
2011. okt. 5. 21:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Ne félj, minél inkább stresszelsz, annál kevésbé lesz ingered.


Nyugodj meg, igyál tejet, v olyat, amiről tudod, h kicsit meghajt. De amíg nem érzed magad rosszul - hányinger, puffadás, hányás, szélgörcsök - addig semmi baj.


Tornázz: guggolj sokat, feküdj hátra, húzd mellkashoz a lábad. Az is segíthet, ha masszírozod a hasad, a "beleid".

2011. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A hasmasszázs tényleg jó ötlet,de mindig óra mutató járásával azonos irányban csináld,lefelé(kifelé)söprő,masszírozó mozdulatokkal.Reggelente ébredés után langyos víz(mindig így kellene kezdeni a napot)vagy 1 evőkanál olaj.Igyál kávét(nem baj,ha nem szoktál,gyengére csináld,vagy 3 az 1-beneset)És a masszázs!
2011. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi.

Csak is mert ma van a szülinapom.

2011. okt. 6. 10:05
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérd meg anyudat, vegyen gyógynövény boltban lenmag őrleményt. Abból egy kávéskanálnyit keverjetek joghurtba, kefírbe, ha nem szereted akár levesbe főzelékbe is lehet tenni. Ha nem használ, lehet 2 kiskanállal is. Felnőtteknek 2-3 evőkanálnyi a javasolt adag, úgyhogy nem lesz sok. Ezt naponta kell fogyasztani. A székrekedésen kívül csomó jó hatása van, küldök róla egy linket:

[link]

2011. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére találtam róla mégegy jó oldalt, mert ez juttatta eszembe, hogy sok folyadékot kell mellé fogyasztani.

[link]

2011. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Boldogságos Születésnapot kívánunk! :)
2011. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Csak nálunk gyógynövénybolt nincs. Egy szegény kis faluban lakunk mongyuk pénz van de boltok nincsenek.Szerbiai vagyok

2011. okt. 6. 18:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!