Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érzem, hogy hatna a...

Miért nem érzem, hogy hatna a Medazepam-Q 10mg -TEVA tabletta?

Figyelt kérdés
Szorongáscsökkentőnek írták fel. 1/2-1/2-1 tablettát kell szednem naponta. Kedden írták fel. Most szerdán vettem be az elsőt (délit). 2 dobozzal írtak fel. November 22-én megyek orvoshoz. Emelném minimum a déli adagot. Az esti az jó.
2011. okt. 7. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem 3 nap alatt fog hatni
2011. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Önkényesen ne emelj!!!


A szorongáscsökkentőknek el kell érni egy bizonyos vérszérum-szintet ahhoz, hogy hasson a gyógyszer. Ez egy-két hét.de lehet hogy már érezni fogod a hatását. Kiütni nem fog, nem az a cél, hogy egész nap lebegj, hanem hogy kevésbé idegeskedj.

2011. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem érzek semmit. Néha ha stresszes napom elé néztem (pl.állásinterjú,telefonom miatt rendőrségre menni) volt ,hogy fél helyett 1 lett. Arra is gondoltam a reggelit vagy a délit megemelem 1-re vagy 2-re ,mint fent is írtam. Eleve fáradékony vagyok talán most jobban ,mint 1,5 hónapja(vagy csak a körülmények másak),koncentrálni nem tudok (igaz aludni se) és hátha segítene. A valószínűsége,hogy komoly baj lesz nagy vagy kockáztathatok?) Tanulnom kell a nov. 19-i nyelvvizsgámra amire még nem nagyon tudtam készülni.
2011. okt. 20. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon hatott, bár ez tipikusan nem az a gyógyszer, ami olyan nagyon látványosan hat. Szóval nem fogsz tőle extázisba kerülni, mint mondjuk a rivotriltól, vagy a szerotoninvisszavétel-gátló drogoktól. (Olyat csak a legvégső esetben merj szedni! Kvázi legális narkó...)

Várj pár napot, aztán beszéld meg az orvossal, hogy mi legyen...

2011. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos igazad van. De én szedek epilepsziára gyógyszereket is és nem mindent szabad szednem (vagy csak nagyon körültekintéssel ). Nem tudom ,hogy tudnak -e adni egy olyat amely hat is.
2011. nov. 14. 11:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Megint kéne majd szednem kb. április közepétől,de nem éreztem a hatását akkor sem amikor kiírtam először a kérdést.Nem tudom most mire írták fel. Ha nem szedem milyen káros hatása lehet?
2012. márc. 31. 14:40
 7/7 Ani.W válasza:
41%

Szia!


Ha még jársz majd erre... Én nagyon gyógyszer ellenes vagyok,de ez egy nagyon jó kis gyógyszer! Másfél évig szedtem mindennap,az elöírt adagnál többet,mert többre volt szükségem. Naponta 3x2 ez teljesen jó és semmi bajod nem lesz (pánik beteg vagyok és hipochonder) :( ... Ez egy altató és antidepresszáns egyben. Segít az agynak a helyes gondolkodásban,vissza tereli a helyes útra,segít hogy ne légy görcsös,feszült,ne szorongj,segít aludni... Én a segítségével egy teljesen új életet tudtam kezdeni,aztán le is raktam a gyógyszert ! :)


Üdv

Ani

2013. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!