Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ad ki az orrom fura...

Miért ad ki az orrom fura hangokat levegővételkor, este, mikor aludnék?

Figyelt kérdés
Este, mikor már aludni akarok, osem bírok az orromtól, mert állandóan sípol, vagy valami más hangokat hallat. Ilyenkor kifújom, pedig igazából üres, de semmit nem ér. Aztán fújok bele sprayt. De ezt meg nem szeretem, mert tudom, h nem jó és nagyon kiszárad az orrom tőle, akkor meg azért nem tudok aludni. Másnak nincs ilyen idióta gondja? Biztos nincs. Nagyon idegesít már.
2011. okt. 17. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem csak akkor van, ha beteg vagyok. Nézesd meg magad fül-orr-gégésszel, az orrspray meg tényleg nem jó megoldás, mert rá lehet szokni.
2011. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj neee. nem akarok fülorrgégészt... :/
2011. okt. 17. 14:16
 3/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Akkor ne menj dokihoz, és sípolj tovább. u_u"
2011. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oks! sípolok is ;D
2011. okt. 17. 14:56
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy a nyáron vtam, mert kikelett venni a mandulámat, és akkor még nem volt semmi gond.
2011. okt. 17. 15:04
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy a nyáron vtam, mert kikelett venni a mandulámat, és akkor még nem volt semmi gond, pedig már akkor is sípoltam.
2011. okt. 17. 15:05
 7/7 anonim válasza:
51%

Miért nyeltél le egy trombitát ? :OO

Az sípol basszus ... -.-

2012. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!