Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kihez kell fordulni egészségüg...

Kihez kell fordulni egészségügyi kiskönyvért?

Figyelt kérdés
Egy büfében fogok dolgozni, és kérnek egészségügyi kiskönyvet, el kell menni bőrgyógyászhoz meg tüdőszűrésre. Eddig diák voltam, de már nem vagyok az, úgyhogy nem fordulhatok a jól megszokott gyerekorvosunkhoz, és nem tudom, ilyenkor hova kell menni, kitől, hol tudok érdeklődni?
2011. okt. 19. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz
2011. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az egészségügyi kiskönyvet magát egy nyomtatványboltban veheted meg.

Ahhoz, hogy érvényesítve legyen, elmehetsz a háziorvosodhoz is, de akkor fizetned kell érte nem kis összegeket.

Ha dolgozni fogsz, hivatalosan minden munkáltatónak lennie kell szerződésnek egy üzemorvossal, akihez a dolgozóit küldi. A tulajtól kérdezd meg, hogy van-e ilyen szerződése, elérhetőségeket, rendelési időt stb.

De mielőtt elmennél hozzá, a tüdőszűrést csináld meg, és ha már annak az eredménye a kezedben van, akkor érdemes elmenni az üzemorvoshoz.

Remélem segítettem :)

2011. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!