Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ehetek, ihatok szerintetek?

Mit ehetek, ihatok szerintetek?

Figyelt kérdés

Éjszaka arra keltem hogy savam van és hányingerem, egész éjjszaka csak forgolódtam.

Ma már nincs savam de 4-szer hánytam semmit nem ettem még ma, és tegnap se ettem sokat. Szóval alig jön ki valami csak ökölődök.

Mit igyak, egyek szerintetek?Szénsavas üdítő vagy víz? kaja főt krumpli főtt tojás?


2011. okt. 19. 11:27
 1/5 LadyLee ***** válasza:

Szerintem szénsavasat ne, az nem hangzik túl ésszerűnek.


A főtt krumpli a legbiztonságosabb, próbálkozz azzal, vagy esetleg egy kis főtt rizzsel, tejberizzsel.

2011. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kólát szokták ajánlani hányingerre, de, ha ennyire savas vagy, az most tényleg nem lenne nyerő ötlet.


Én a helyedben langyos-meleg teát kortyolgatnék keksszel, ebédre pedig valami krumplipürés-főtt krumplis dolgot ennék. És minél kevesebbet, de többször. Illetve nekem a banán is szokott segíteni.

2011. okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Okés köszi szépen.

Tea milyen legyen szerintetek? van itthon, roibos original,kamilla,vérnarancs

2011. okt. 19. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Kamilla tea talán nyugtatja a gyomrod. De cukor nélkül idd, ugyanis ha valamilyen vírus, bacillus támadta meg a gyomrod, akkor azok csak szaporodnak a cukros környezetben...

Ha van rá módod, menj le egy gyógyszertárba, és vegyél egy 10 db-os Normaflore-t, amit reggel, délben, este igyál meg. Ízetlen, és hatásos.


Egyél kekszet, ropit, főtt tojást, főtt krumplit, kétszersültet.

2011. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elsősorban, minidg csak vizet iszom, meg hagyományos teát (nem gyümölcsös,aromás stb.) mikor felmegy a savam, s hányok, vagy hányingerem van. Először mindenképp vmi natúr kekszel próbálkoznék a helyedbe, hogy egyáltalán beveszi e a gyomrod a szilárdat.

S ha igen, akkor mehet a többi. De ez csak egy ötlet, én így szoktam, nekem ez vált be. Tojást nem javaslom egyáltalán. Kolát én szoktam inni, mert megböföztet, s az jólesik. Könyebb utána.

2011. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!