Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hidrogén-peroxidnak hány...

A hidrogén-peroxidnak hány évig jó a szavatossága?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap hidrogén-peroxidot, s nem írták rá a szavatosságát, csak a készítés napját, de ezt már akkor vettem észre amikor már kijöttem a gyógyszertárból, s utána már nem akartam visszamenni sorba állni megkérdezni, viszont találtam egy régi hidrogén-peroxidos üveget itthon, arra 1 év volt szavatossági időnek ráírva, mások meg azt mondták annak nem jár le sosem a szavideje. Most akkor mi az igaz? 1 évig jó csak vagy nagyon sokáig? Előre is köszi!
2011. okt. 20. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg adhatnak meg lejárati időt, de gyakorlatilag addig jó, amíg nem kap nedvességet ( ez látszik rajta). Hosszabb tárolás után előbb-utóbb nedvesedni fog, mindegy hogyan tároltad. Ez a tablettára vonatkozik, lehet, hogy a folyékony állagúra érvényes az 1 év?
2011. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én a folyékony állagút vettem, mert az való sebek tisztítására, a tabletta formájút azt nem ismerem! Köszi!
2011. okt. 20. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az azért nem igaz, hogy örökre eláll, én úgy tudtam fél évig jó, de ha régi üvegen 1 évet írtak, akkor biztos az igaz.
2011. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2011. okt. 21. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!