Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dagad fel a fejem?

Mitől dagad fel a fejem?

Figyelt kérdés

Alig látható, de én érzem. Fogászati problémák kizárva. Az állam vonalától egészen a homlokomig érzek bizonyos vérbőséget, kicsit bàgyadtnak is érzem magam és furán fáj a fejem.


Várok, hogy magától elmúljon, de nem nagyon akar...


2011. okt. 20. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem kapott huzatot?
2011. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
van rá esély, de amúgy nem hiszem.
2011. okt. 20. 13:43
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergiás valamire?
2011. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Allergia is csinálhat ilyet. Próba képpen vehetnél be kálcium pezsgőtablettát. Ha mellé lőttem vele, nem történik semmi, ha viszont javulást tapasztalsz, lehet kezdeni kideríteni, mire lehetsz allergiás. Első körön gondold végig ettél-e, ittál-e valami számodra újszerűt, vagy méginkább használtál-e a bőrödre valami új készítményt, esetleg gyógyszer?
2011. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Primabalerina-nak igaza van! Masszív kalcium dózis. Gondot nem okoz, de ha elmúlik a duzzanat, akkor allergia.
2011. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Estefele veszek a gyogyszertarban. Egyebkent igen eros allergiam van a porra es baromi poros is a lakasunk. De az okozhatja?
2011. okt. 20. 14:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Milyen pezsgotablettat vegyek? Hany mgosat?
2011. okt. 20. 14:54
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd a gyógyszerésznek, hogy allergiára kell. Sőt, mondd el, hogy konkrétan mi a terved vele. Tudni fogja, milyet adjon.
2011. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha a Calcium nem segít, akkor viszont menj orvoshoz, mert nem allergia akkor. Ami még eszembe jutott az a mumpsz, bár van ellene védőoltás, de hát ki tudja.
2011. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Épp most mostam ki az ágyhuzatomat. Olyan barna lé jött ki belőle, mintha sárba lett volna áztatva. Valószínűleg ez okozta a problémát, de majd meglátjuk. 90 fokot kapott, így atkamentesítettem is egy időre. Már kb 2 éve nem volt mosógéppel kimosva, túl nagy volt és nem mertük kockáztatni, hogy tönkreteszi a gépet.
2011. okt. 20. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!