Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek ellene? Valami...

Kicsibavacsk kérdése:

Mit tehetek ellene? Valami furcsa érzés gyötör

Figyelt kérdés
15/L vagyok. Már 2 hete van valami furcsa érzés a hasamban. Nem tudom mi lehet . Mintha ideges lennék, de folyamatosan gyütür és olyan kellemetlenül érzem magam. Vajon azért van mert stresszelem magam ? Szerintetek ?
2011. okt. 20. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,ez szorongás valami miatt.Próbálj lazitani kicsit.
2011. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menstruálsz már? Lehet mostanában fog megjönni, amúgy igen, stressztől is lehet.
2011. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17:44; 17:45

Nem már ez előtt lejárt.. hogyan tudnék lazítani ? mindig bennem van ez az érzés. biztos hogy szorongok . Most menjek phsziologushoz vagy micsináljak ?

2011. okt. 20. 19:01
 4/4 Rébusz válasza:
70%
Kérdésedet értem és átérzem. Csak azt nem értem h 15 éves lánylétedre ugyan mitől stresszeled szét magad?? Próbálj meg nyugodt maradni,rendesen táplálkozni. És szólj a neked legjobban tetsző fiúnak h simogassa meg a hasad. Biztosra veszem h ez a probléma csupán átmeneti. Vagy vegyél valami kis állatott az is megnyugtatja az embert. Nekem pl törpenyulam van és jobb bármilyen gyógyszernél.
2011. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!