Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS TB kiskönyvből lehet több...

SOS TB kiskönyvből lehet több is? Lent többi

Figyelt kérdés
Diákszövetkezetnél lett csináltatva egy, most felnőtt munkavállalóként kérik (de csak 1 hónapra megyek). diákszöv csak kilépéssel adja ki, de akarok még ott dolgozi később. vehetek másik könyvet és azzal menjek üzemorvoshoz?
2011. okt. 20. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a rózsaszín, ugye?


Amennyiben igen:

Nem tudom hogyan működnek a diákszövetkezetek, de szerintem onnan akkor most lépj ki, később pedig visszavesznek, gondolom ennek nincsen semmi más feltétele azon kívül, hogy diáknak kell lenni. Az evidens, hogy csak kilépéskor kapod meg.

Újat semmiképpen ne kérj, nem igazán divat kettőt fenntartani, de lehet, hogy van rá ellenpélda, nem tudom.


Üzemorvosnak amúgy nem fog kelleni a könyv, csak az új munkáltatódnak. Amikor ez az új munkád véget ér, visszamész a diákszövhöz, és akkor folyamatos a jogviszonyod.

Szerintem ez egy járható út lenne, de szaki én sem vagyok.

2011. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!