Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vastagbélnek van e köze a...

A vastagbélnek van e köze a hajhulláshoz?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor milyen gyógymódok tudtok vastagbélre?!

(Táplálkozás stb)


2011. okt. 22. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen van, már hallottam róla. Sajnos nem tudom pontosan, hogy mi.


Itt egy link, itt is említik: [link]

2011. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet,hisz bármilyen belső szervi problémától lehet hajhullás.

Szerintem először egy alapos orvosi kivizsgálás, hogy megtudd mi is a bajod!

2011. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
milyen tuneteid vannak, mibol gondolod, hogy a vastagbel az okozoja a hajhullasnak?
2011. okt. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érzem ahogy a hasam alján folyamatos nyomás van!

Sajnos sokat ülök törökülésben és ez sincs rá jó hatással.. (szerintem)

Emellett még asztmás tüneteim is vannak,ami ugye szoros kapcsolatban áll egymással a keleti orvoslás szerint.

A meridián rendszer alapján a tüdő és a vastagbél kapcsolatára gondolok!

Ezen kívül,folyamatosan érzem,hogy a fejem teteje,nem kap elég vért!

Úgy tudnám leírni,mintha a meridiánok a fejem tetején,már nem kapnának elég energiát..

2011. okt. 23. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert ulsz sokat torokulesben pl.? Ennek tobb kivalto oka is lehet, a feszultseg erzesenek, elkepzelheto, hogy egy gyulladas, ciszta stb. feltetlen egy orvosi kivizsgalasra menj el, mivel a keleti gyogyitast alkalmazni nem tudod pl., es biztos, hogy ez a belso oka a hajhullasodnak, de ezt kikell deriteni, es aztan kezelni kell.
2011. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Helyhiány miatt ülök így!

(nem fér már el egy szék)

Egész nap a netet bújtam és ezt találtam:

[link]


Lehet hogy ez lesz a megoldás a problémámra?!

2011. okt. 23. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább minél előbb menj el egy kivizsgálásra (pl. hasi ultrahang), és ha nem tlaáltak semmit, akkor próbáld ki ezt.
2011. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te meg ugyan ffiatal vagy, de a mai korszakban mar a vizcsapbol is a vastagbelnek s tisztatasa folyik. Neked egy orvosi kivizsgalasra kell elmenned, es ezt ne hallogasd, mar eppen eleg gondod van, hiszen meg egy szeket sem tudsz elhelyezni, hatha komolyabb betegseged lesz, es agyban kell fekudnod?

A sajat erdekedben menj el kivizsgalasra, es majd ird meg, hogy mi lett az eredmeny!

2011. okt. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rendezd át a szobád és nézz szét rengeteg tipusú szék van már!

Majd pár hónapra hagyd abba a különböző orvoslások tanulmányozását,ne foglalkozz ezzel a kérdéssel.És ha utána sem múlnak a tüneteid akkor menj el egy kivizsgálásra,ne próbálkozz öngyógyítással.

2011. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beszereztem egy "térdeplőszéket",de nem sok értelme volt... :)


Viszont idő közben,rájöttem,hogy a hajhulláshoz a vastagbélben elraktározott mérgeknek is köze van,de inkább a hólyag meridián a felelős...



A töröküléssel egyébként nem lenne gond,hiszen egy alap meditációs póz,viszont sokan nem tudják,hogy az "alsó csakrák" energiáját csökkenti és a felsőbb "csakrákat" viszont erősíti..


Szóval a hajhullásom oka,hogy a hólyagmeridiánomban keresendő.. :)Próbálok sokat nyújtani,de beszereztem a biztonság kedvéért búzafüvet és Mikrorost gélt..

Az elmúlt napokban érezhetőbb,hogy több az energiám,viszont az üléssel még mindig gondban vagyok.. :(


Majd lesz valahogy.. :)

Köszi a segítségeteket! ;)

2011. okt. 28. 13:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!