Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy házi...

Mi kell ahhoz hogy házi orvost váltsak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy másik háziorvos!

Ha van már jelölt, akkor előadod neki a kérésedet, miszerint a jövőben hozzá szeretnél járni, aztán ő átkéri a papírokat az előző dokitól.

Ennyi.

2011. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell kikérnem a kartonomat az előző háziorvosomtól?
2011. okt. 24. 08:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem...el sem kell köszönnöd..

Csak az új orvosnál megmondod, hogy őt akarod a jövőben, ő erről aláirat veled egy nyilatkozatot, s ez alapján átkéri a kartonodat a másik orvostól.

Ennyi :)

2011. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég váltottam dokit. Elmentem az új dokihoz, elkérte a taj kártyámat, mondtam, hogy hozzá szeretnék járni ezentúl, kitöltöttem egy papírt és ennyi. Ő hivatalból intézte a többit.
2011. okt. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha lemegyek az új dokihoz mert beteg vagyok akkor feltud venni táppénze vagy ezt intézem el az régi dokimmal és ha már nem vagyok beteg akkor menjek az újhoz?
2011. okt. 24. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!