Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg voltam, és a fülem...

Beteg voltam, és a fülem alatt a nyirokcsomóm felduzzadt. Máskor nem volt ilyen. Fájt is egy ideig. Mostmár nagyjából gyógyulok, és már nem fáj, de csak egy picit ment össze. Vissza fog állni? Illetve ez gondot okoz?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 18:08
 1/3 anonim válasza:
Voltal vele orvosnal? Mert nekem volt egy ilyen betegsegem, es ez nem vicc....2 hetig agyba voltam es a majamra is ramehetett volna. Nem akarlak megijeszteni.....de lehet h csak siman rahuzodott a nyirokcsomodra....nekem kicsit mindig megduzzad ha beteg vagyok. De ha nagyon megduzzadt es faj nagyon akkor orvosnak latni kene.
2009. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fáj,csak ha nagyon megnyomkodom.És neked mit csináltak vele?
2009. máj. 4. 20:50
 3/3 anonim válasza:
Mivel ez virus volt nekem, nem tudtak mit adni ra (mert nem bakterium okozta) ezert immunerositot kellett szednem, es szigoruan fekudnom 2 hetig, mondjuk fel se birtam kelni. De ha nem vagy olyan rosszul szerintem nincs gaz...
2009. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!