Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mellhártyagyulladá...

Szerintetek mellhártyagyulladás vagy már tüdő? (SOS)

Figyelt kérdés
Fölöslegesen nem akarok orvoshoz menni.Körülbelül 3 hete elkezdett szúrni a hátam jobb odlalon levegővételkor.Azóta a szúró fájdalom elmúlt de még nehezen veszek levegőt.Ma megint érzem a szúró fájdalmat de nem fáj annyira és most a bal oldalon szúr.Sőt már a mellkasomnál is érzek furát mikor köhögök nyomást érzek vagy nem is tudom mi.Nem fájdalom valami nyomás.Meg mikor krákogok.De lázam viszont nincs.Még hőemelkedésem sincs.36.5 reggel 35.9 volt.Szóval én nem értem.
2011. nov. 7. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
meg mikor nagyon nagyon mélyen veszek levegőt akkor jobb oldalon a mellkasom beszúr de csak picit.Lehet hogy egy kezdetleges tüdőgyuszi?
2011. nov. 7. 14:41
 2/11 anonim ***** válasza:

Már tegnap is volt egy ilyen kérdés, és akkor is ráztam a fejem, hogy csak 3 hét után kezd el zavarni a dolog?

Menj le a háziorvosodhoz.

2011. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen tegnap is kiírtam.Csak tegnap még nem szúrt a mellkasom.
2011. nov. 7. 14:46
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy jó indok, hogy lemenj hozzá. Ő is akkor tudja megmondani ha meghallgat, elküld tüdőröntgenre. Ne itt várd a megoldást laikusoktól.

Amúgy: Volt anyukámnak már olyan tüdőgyulladása mikor nem volt láza.

2011. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagyok orvos,de azonnal menj el a dokidhoz! Páromnak hasonló volt.Iskola után otthon tanultunk,este ment haza.Olyan 6óra tájban. BEgörcsölt ugyanigy a háta,nem kapott levegőt. Éjjel nagyon rosszul volt,bement a kerületi ügyeletre,semmi probléma csak algopirin szurit kapott és midetont. Másnap lábra se birt állni,kihivtuk a mentőket és ők a Korányi Tüdőgondozóba vitték azonnal ahol 3órás műtéte volt. Légmell és vérmelle alakult ki. 3l vért vesztett. Neki is a jobb oldalon szurt,ez a bal oldalon nem tud kialakulni mert ott kisebb a tüdő. Azt mondta a doki h negyed órán mult az élete. Szerencsére ma már jól van. Ő egy magas vékony srác,akik fokozottan veszélyeztetettek ilyden jellegű problémák esetén.(180 magas és 55kiló)

Szerintem neked (legalábbis remélem) h "csak" mellhártya gyulladásod van de az se jó ha lábon hordod ki,mert sulyosbodhat. MEg lehet h csak sima légmelled van/lesz.. Ami spontán elmulik,de inkább lásson doki!Ja a párom 19 volt,most 26. Nem tudom mit csináltunk volna ha ott marad. (Szülők vidéken én hivtam a mentőket,s nekem köszönheti életét,én is 26.Azóta van egy kislányunk:))

2011. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó én ezt értem.Ha súlyosbodik akkor lehet elmegyek.De amíg viszonylag mondom "VISZONYLAG" normálisan érzem magam addig nem megyek el,mert ha nincs semmi bajom akkor annyira égő az orvos előtt...
2011. nov. 7. 15:02
 7/11 A kérdező kommentje:
37 hőemelkedésem van.Meddig várjak?Ha este feljebb megy akkor ügyeletre menjek?
2011. nov. 7. 15:34
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy ráér még holnap háziorvosra?De csak akkor ha feljebb megy a hőm
2011. nov. 7. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire lesz*rod, akkor minek kérdezed? miért kell megvárni míg nagyobb bajod lesz ?

Nem bántani akarlak, de inkább lásson doki, minthogy bajod legyen ! :s

2011. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Párom is igy volt. Se láz semmi. csak fájt. Másnap már nem birt lábraállni se. Csak 3liter vér volt a tüdejében... DE csináld ahogy jónak látod..
2011. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!