Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jöhet ki bőrirritáció idegfesz...

Szimpor kérdése:

Jöhet ki bőrirritáció idegfeszültség miatt?

Figyelt kérdés
1 hete gyászolok. Az elhunyt halála több dologban is gyökeresen megváltoztatja a családom életét és rám nagyon nagy felelősség került, plusz a munkámban is most kaptam egy új, nagy felépítendő feladatot. Nagyon sok van rajtam. Ma reggel úgy keltem fel, hogy az arcom egy része piros volt, a nap végére viszont az egész arcom és a fülem is piros lett és égett. Estére egyértelműen allergiás kiütéses lettem, és már a testem többi részén is érzem. Nem ettem-ittam semmit amire allergiás vagyok, és nem is érintkeztem semmi ilyennel. Van ötletetek?
2011. nov. 8. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Idegi alapon nagyon sok minden lehetséges, ez köztudott. A szervezet egyensúlya ilyenkor felborul és az láncreakciót indít el. Most írhatnám, hogy próbálj meg nem idegeskedni, de ez üres frázis lenne. Nyugtatókat sem érdemes szedni, inkább az idegekre jó hatással lévő teákat.

A vitaminbevitel is fontos, most ezekre koncentrálj.

Nekem ez a véleményem.

2011. nov. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszát erősíteném, sok folyadék, leginkább cukormentes tea, vitaminok, némi testmozgás. Gyógyszert nyugtatót ne, azok később kétszeresen bosszulják meg magukat.
2011. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hibátlanok az eddigi válaszok, annyit tehetek hozzá, hogy hamár tea, akkor az citromfű legyen. Nagyon hatékony és az íze sem rossz.
2011. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is a tea mellett döntöttem. Fenistil kapszula segített...
2011. nov. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!