Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Atheroma kialakulhat helytelen...

Atheroma kialakulhat helytelen hajmosás miatt?

Figyelt kérdés
Kamaszkorom óta kisebb gócok vannak a fejemen,utána néztem és szerintem atheroma.Nem szeretném,hogy kivágják,nem látszanak,amúgyis dús a hajam,nem okoztak eddig problémát.Viszont elgondolkoztam rajta,hogy ilyen sejtelzáródás vagy tömődés nem alakulhat ki azért mert zsíros a bőr?Gyerekkoromba úgy tanították,hogy hetente 1-szer elég hajat mosni,és szerintem nekem gyakran zsíros volt a hajam.Mostmár szinte minden nap mosom,de érdekelne,hogy kialakulhatott-e emiatt.Azóta nem bírom elviselni,ha kicsit is zsíros a hajam,érzem,hogy nem levegőzik...
2011. nov. 9. 01:03
 1/1 Egy igazi troll válasza:
Lehet, de nem tartom valószínűleg. Egyébként nem mindegy, hogy mitől alakult kit? Megoldani kell a helyzetet, nem azon gondolkodni, hogy a szüleid-e a hibásak emiatt.
2012. máj. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!