Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem nő rendesen a...

Miért nem nő rendesen a szakállam? Vagy mikor fog elkezdeni nőni? .

Figyelt kérdés
18 vagyok sötétbarna hajam van és alig nő..kb borotválkoznom sem kell.van 1 16 éves SZŐKE haverom neki úgy 2naponta borotválkoznia kell annyira idegesíti a borosta.én szeretnék szakállat de nem nő=(
2011. nov. 9. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Apukádé milyen, ill. papádé??? Valszín. neked is hasonló lesz a típusod. Állítólag valószínű, hogy anyukád apukájához hasonló lesz, nem tudom igaz-e.
2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert még kisfiú vagy :D! várj még 5 évet és el kezd növekedni :), de akkor se leszel Bartók Bá 2 ;)
2011. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
apámnak nemtudom mert keveset látom de őt sem láttam nagy szakállal bár ő nem is szereti és mindig borotválja ő is a borostát is.papámat meg egyiket sem ismertem...és ez akkor sem fair hogy másnak aki fiatalabb már sokkal jobban nő de kb jobban belegondolva minden havernak jobban nő csaké nvagyok ilyen...nah mindegy azért köszi
2011. nov. 10. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!