Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdemmel mit lehetne csinálni...

Térdemmel mit lehetne csinálni? 14/L (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Holnap futóversenyre kéne mennem. Jobban mondva kell mennem.

De a térdemben viszont szalagnyúlás van és a térdkalácsom is elugrál. Voltunk dokinál azt mondta ír valami tapaszt ami rögzíti a lábam, na igen azóta is fáj és kiugrál.

A fásli nem segít!

Segítsetek légyszíves holnapig valamit kitalálni!!

Köszi


2011. nov. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt javaslom, hogy hagyd ki a holnapot, nem éri meg... Nincs olyan futóverseny, ami az egészséged fontosságát túlhaladná.

Még esetleg a massage, csontkovács, de h hnapra kell, így necces.


Üdv

2011. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

köszönöm a válaszod.

2011. nov. 10. 20:46
 3/5 anonim válasza:
szerintem se menj holnap! De ettől függetlenül, ajánlom neked, hogy menj el egy gyogyászati segédeszközök boltba és vegyél egy 1800Ft-os térd szoritot (ilyen gumis izé...). egy kicsivel jobb lesz :)
2011. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az is van, köszi a válaszod.

A versenyt nem fogom kihagyni, de bekötözöm meg ezzel a gumi valamivel megoldom valahogy köszönöm.:)

2011. nov. 10. 21:00
 5/5 anonim válasza:
a kérdés régi, és nem tudom mi történt, de nekem ugyanez volt. Fájós térdel mentem egy "kötelező" Judoversenyre, térdenrúgtak, és egy éven át alig tudtam lábraállni. Az enyém egy igazán elrettentő példa.
2013. okt. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!