Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ilyen a nyelvem? Folyt....

Mitől ilyen a nyelvem? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Kb. féléve kezdődött, és a nyelvem jobb oldalán mindig megjelenik valami piros terület...ami terjeszkedik egy darabig (megjegyzem azon a részen,nagyobbnak tűnnek az ízlelőbimbók)...és kb 10 nap után elmúlik...de utána ismét visszajön és így megy tovább...ez valami vitaminhiány szerintetek? Nektek még nem volt ilyen? Kezdek aggódni :/ 20/F
2011. nov. 16. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
fáj is? szerintem afta.
2011. nov. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
doki ad rá löttyöt és elmúlik vagyis nekem így volt
2011. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem afta, az általában az ínyen van...hanem ilyen egyszerű piros terület...ami volt már, hogy kiterjedt fél nyelvemre is...és utána tünetmentesen elmúlik, amúgy nem fáj, néha érzem, hogy fura, amikor hozzáérek. Mi volt annak a löttynek a neve? Nem tudod, hogy mitől van?
2011. nov. 16. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
nemtudom a nevét, nekem mondjuk fájt is de vényköteles a lötyi :)
2011. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!