Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Növekedési hormont (growth...

Növekedési hormont (growth hormone) mikor kaphat az ember? (Fontos)

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és nagyon nem vagyok vele megelégedve .:// modell szeretnék lenni ,mert mondták már ,hogy az arcom nagyon jó lenne hozzá és ez gyerekkori álmom is ,már 5 éves koromtól..!:/ csak ugye 161 cm... 12 éves vagyok ,és úgy tudom ,hogy most nőhetnék 14 éves koromig ,szerintetek? Aki kapott már növekedési hormont ,az ,hogy zajlott?mennyibe került stb! köszönöm előre is!12/L
2011. nov. 17. 19:11
 1/4 bánomisén ***** válasza:
Elvileg 18 éves korodig nőhetsz, és egy 161 centis 12 évesnek nem adnak növekedési hormont, mert nem vagy kórosan kisnövésű. Azok kaphatnak ilyen hormont.
2011. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát te semmiképpen nem kaphatsz hormont. Növekedési hormont olyan kaphat, akinek növekedési hormonhiánya van. Neked valószínűleg nincs, csak egyszerűen kicsi vagy. Törődj bele. De még nőhetsz.
2011. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12 évesen még rengeteget nőhetsz, a növekedési hormontól meg szerinted csak a magasságod nőne? Ha akkora akarsz lenni mint egy terhes viziló akkor csak rajta!


Növekedési hormont pedig csak BETEG emberek, és doppingoló testépítők szednek.

2011. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó köszönöm értem ,akkor várok a csodára!.:) úgy is azt mondták minimum 170 cm leszek ,mert a szüleim magasságát nézve..
2011. nov. 17. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!