Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belső aranyér lehet?

Belső aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már körülbelül 2 hete véres a székletem. Vagyis ez nem teljesen igaz így.

Szóval mikor először észrevettem akkor eléggé nagy darabot toltam ki magamból és vérzett (élénkpiros vér, a széklet nem véres megnéztem, szétnyomtam de az belül barna tehát gondolom nem rákom van). Múlthéten már székelésnél nem vérzett de ma megint. Körülbelül 3-4 naponta nagywczek.

Szerintetek ez belső aranyér? Hogyan kenjem be az aranyér kenőccsel? Nyomjam fel magamnak az ujjam vagy mi aszösz?


2011. nov. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Nem szeretném sértésnek vegyed, de wc-zés után mosakodjál le mindig. Ez a legfontosabb. Nagyon jó a kamillás ülőfürdő rá. Szoktam meleg kamillafiltert rátenni. Nagyon fontos, hogy a székleted ne legyen kemény.Igyál sok folyadékot.

Ezeket a saját tapasztalataimból vettem.

2011. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyha kenegetem és kamillafürdőzök akkor elmúlhat egy időután?
2011. nov. 23. 18:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor nem volt annyira kemény a székletem akkor nem vérzett szóval szerintem is aranyér.
2011. nov. 23. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcsöt vegyél patikában, recept nélkül adják, és van hozzá egy nagyon vékony kis applikátor, amit be tudsz dugni kicsit, anélkül, hogy kellemetlen lenne, és azzal tudsz benyomni krémet.
2011. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem a kamillától sikerült rendbejönnöm.
2011. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!