Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcüreggyulladás, vagy megfázás?

Arcüreggyulladás, vagy megfázás?

Figyelt kérdés

Köhögni nem köhögök, a torkom se fáj egyáltalán. Csak az orrom bevan dugulva, amikor rágok fáj az álkapcsom felett, van amikor a szemeim körül fáj, a homlokom, a fejem. Mégjobban fáj amikor lehajolok. Vagyis, az orromtól felfelé mindenem fáj.


Nem tudom eldönteni hogy ez megfázás, vagy arcüreggyulladás . Mert általába amikor megvagyok fázva, akkor a torkom is fáj, és sokat köhögök. Most meg egyáltalán nem. :S


2011. nov. 26. 19:26
 1/6 R.Tibi válasza:

Szia!

Én úgy tudom, hogy úgy bizonyosodhatsz meg arról a legkönnyebben, arcüreg gyulladásod van-e, hogy mélyen előre hajolsz, és ha a szemed alatt és homlok középen nyomó fájdalmat érzel, akkor az van, ha nem akkor csak valami nyavalya... de ha hosszú ideje áll fent a dolog, akkor a doki jobb, mint egy ilyen fórum :)

2011. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Arcüreggyulladás.Nekem is ez van,voltam dokinál,csak annyit kell tenni,hogy egy törölgető ruhába,vagy törölközőbe teszel sót,melegíted kályhán,vagy amin lehet és arcodra teszed,fejedre,meg ahol fáj,nekem segített 3 nap után.Jobbulást!:)
2011. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 R.Tibi válasza:
Szia! Mégjobb, ha sósvizes gőzölést tartasz! Én néha kamillával teszem ezt! :)
2011. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

R.Tibi


Kipróbáltam. És nem csak a homlok közepén, hanem a homlok egész részén,és két oldalt a halántékomnál, és a szem alatt is nyomó fájdalmat érzek. :(((

Nagyon rossz, mintha leakarna szakadni a fejem :S :S


Tavaly ezt a sós melegítős dolgot próbáltam már, és sokkal rosszabb lett tőle. Az orvos meg is tiltotta hogy mégegyszer azt csináljam, mert jobban begyullad tőle :S

2011. nov. 26. 19:37
 5/6 anonim válasza:
huhu az nem jó:(( pedig sok embertől halottam,hogy nekik is az segitett a sós dolog.Mindenképp menj orvoshoz!
2011. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 R.Tibi válasza:
Az orvos az csak pénzt akar. minden vén yután egy kis lé csöppen neki. Azért rosszabbult az állapotod, mert a gyógyulsá első fázisában a gyuladások erősödnek, majd akövetkező fázisban robbanás szerűen csökkennek, mint ahogy avelejáró fájdlamak is. Dokinak nem szabad akkor hinni, ha recepteli az embert xD
2013. márc. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!