Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy néha tök...

Mitől van az, hogy néha tök váratlanul bedugul a fülem és sípol?

Figyelt kérdés
Néha ha nem csinálok semmi különöset, egyszercsak tök váratlanul bedugul mindkét fülem, de úgy hogy alig hallok valamit és nagyon erősen elkezd sípolni aztán pár másodperc után megszűnik. De közben nem fáj a fejem meg a vérnyomásom se esik le, miért van ez??
2011. nov. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
érelmeszesedés,esetleg huzat,magas vérnyomás...
2011. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt huzat és a vérnyomásom is normális...
2011. nov. 30. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt már többször, de mindig csak egyik oldalon. Volt, hogy egész nap úgy maradt. Doki szerint belsőfül keringési probléma vagy ilyesmi az oka. Nincs gond a nyaki csigolyáiddal? Nekem rossz a nyakam és állítólag ettől is lehet..
2011. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom van-e valami a csigolyáimmal. gerincferdülésem az volt, meg néha a nyakam is fáj, szóval még az is lehet...
2011. dec. 12. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem keringési zavar okozza. Nem jól zár az egyik szívbillentyűm (néha visszafelé engedi a vért).
2013. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!