Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abba hagyjam a gyógyszer...

Abba hagyjam a gyógyszer szedését, ezek a mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a gyógyszert írta fel az orvos. Meg voltam fázva, de a köhögés, torokfájás elmúlt, csak az orvfolyás maradt eg... Ma kiváltottam ezt a gyógyszert , és reggel bevettem egyet. Most kb 2-3 órája teljesen kábult vagyok, fáradtnak érzem magam, álmosnak. Alig bírom nyitva tartani a szemem , a fejem is fájt. :S Nem tudok másra gondolni ,csak arra hogy a gyógyszer miatt van.


De az igaz hogy rossza éjszakám volt, és alig tudtam aludni.. De rosszabbul vagyok mint amikor nem szedtem semmit, csak sok mézes-citromos teát ittam.


2011. dec. 1. 20:15
 1/2 A kérdező kommentje:
*orfolyás
2011. dec. 1. 20:15
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos ennek a gyógyszernek ez a hatása, én is szedtem, de rám ennyire nem volt hatással, álmos voltam tőle, de nem ennyire, ne hagyd abba, inkább hívd fel és kérdezd meg

bár szerintem ennél a gyógyszernél természetes

2011. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!