Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hónapja fáj a bal vádlim,...

3 hónapja fáj a bal vádlim, de úgy veszem észre, hogy csak hosszabb ülés után. Sérülés nincs, nem volt, ortopédián nem találtak semmit. Találkoztatok már ilyesmivel?

Figyelt kérdés

27 éves, 168 magas 70 kilós férfi vagyok. Sportos testfelépítésű. Nem dohányzom, nagyon ritkán (kitüntetett alkalmakkor) iszok. Egészségesen (zsír és cukorszegényen) táplálkozom. Sok húst eszem, de nem nyersen.

Aktívan gyúrok, bár lábazni nem szoktam, mivel magasan lakom, felesleges. Lépcsőzök eleget.


3 hónapja kezdett el fájni, a bal vádlim, és mélyen fáj, nem a felszínen. Kicsit olyan mint egy izomláz, vagy mintha belerúgtak volna. Éjszaka, alvás közben nem fáj, sőt séta, mozgás során sem. Délutánonként szokott megfájdulni, hosszabb ücsörgés után.

Van lúdtalpam, de hordok betétet. Az ortopédián, (röntgen alapján) nem találtak semmit.

A befáslizom, csökken a fajdalom, majd meg is szűnik, de ha egy nap nincs betekerve a lábam, a következő nap már megint fájni kezd, és a kezdetben gyenge fájdalom egyre erősödik, míg ismét be nem fáslizom.


Az orvosok nem találják az okát, háziorvos nem tudja, ortopédus nem tudja, most megyek reumatológushoz, és érsebészetre.


Valaki találkozott már ilyennel, mi lehet ez?


2011. dec. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
En egyszer 24 oran at alltam magassarkuba es akkor fajt az egesz labom 1 hetig.
2011. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Nem akarom a frászt rádhozni, de nem lehet ez trombózis?
2011. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki visszeres probléma, de megerősíteni nem tudják, mert az angiologián nincs normális felszerelés egy ultahanghoz. Szánalom a magyar egészségügy. Ez a magyar holokauszt...
2012. júl. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!