Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (Neurológia)

Mi lehet a bajom? (Neurológia)

Figyelt kérdés
Tavaly szilveszterkor kezdődött tehát már egy éve tart, akkor ájultam el először. Azután egyre sűrűbben jöttek a rosszullétek, szívszúrás és légzési nehézségek voltak. elmentem orvoshoz, adott beutalót szívultrahangra, nyáron kiderült, hogy szívbillentyű vastagodásom van. Azután nem nagyon akartak velem foglalkozni, ezért elmentem egy magánklinikára, további vizsgálatok alapján kaptam beutalót neurológiára is, mert arra gyanakodtak, hogy a szívbillentyű betegségem mellett fennáll a veszély az epilepsziának is. Voltam neurológián, ott pozitív lett az EEG, de az orvos azt mondta, hogy nem epilepsziára, még nem tudja mire. Mély hullámokat tapasztaltak az orvosok és ezért Dec 12-én kell befeküdnöm ( még nem tudom hány napra) részletes kivizsgálásra. Gondolhatjátok be vagyok fosva. Jó lenne, ha valaki megnyugtatna. esetleg valaki hozzáértő? Mi lehet a bajom?
2011. dec. 9. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen problémád van, reménykedjél, hogy ez csak szívbillentyű okozta probléma, amit már futó szalagon tudnak műteni. Agyi mély hullámokat okozhat a szívbillentyű rendellenes működése is, hiszen az agy (kis vérkör) nem kap elég vért. Ismerek olyan embereket, akik billentyű műtét után nagyon jól voltak/vannak. Ilyen szív problémák oka általában ki nem feküdt elhanyagolt lázas vírus fertőzöttek közül kerül ki. Nem kezelt influenza, a szívizom gyulladásához vezet. Gondolkodj el azon, voltál e olyan állapotban, hogy lázasan vagy csak lehúzott lázzal, de betegen dolgoztál? Mindig a düh kerülget, amikor arról megy a reklám, hogy lázas vagy, végy be egy lázcsillapítót, és minden mehet tovább. Holott a láz az egy tünete annak, hogy beteg a szervezet. Nem a tünetet kell elnyomni, hanem a betegséget kezelni.
2011. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát reménykedem benne, de nagyon félek is az egésztől. Nagyon sok vizsgálaton vagyok már túl, tényleg minden vizsgálat után jön a következő és 20 évesen kicsit megvisel a dolog. Főleg, hogy soha nem mondanak semmi biztosat az orvosok, mindig mondanak valamit, hogy mire gyanakodnak, volt már pánik betegség, pajzsmirigy túlműködés, és jött az epilepszia. de eddig minden eredménytelen volt, csak most az epilepszia vizsgálaton (az EEG-n) találtak valamit, de még nem tudják, hogy mit, azért kell befeküdnöm részletes kivizsgálásra. Azt sem tudom, hogy kb. hány nap lehet ez, ha valaki esetleg tudja, hogy körülbelül hány napra szokták ilyenkor a betegeket benntartani egy részletes neurológiai vizsgálaton, esetleg leírhatná. Minden másodperccel egyre közelebb van és eléggé félek, ami persze biztos nem tesz jót az idegállapotomnak és az egészségemnek. Köszönöm szépen a válaszodat és előre is köszönöm a további válaszadónak
2011. dec. 9. 08:22
 3/4 anonim ***** válasza:
"az agy (kis vérkör) nem kap elég vért" bocsi de az a nagy vérkör.
2011. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, még korán volt, bár az járt a fejembe, hogy oxigén hiány miatt ájult el, és beugrott a kis vérkör :-)
2011. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!